oferta zabiegów leczniczych

  1. Terapia manualna w modelu holistycznym,
  2. Terapia manualna wg Praskiej Szkoły koncepcji K. Lewita
  3. Korekcja wad postawy u dzieci
  4. Terapia Rezonansem Schumanna-Platforma Schumanna
  5. Prowadzimy rozmowy edukacyjne w zakresie terapii zintegrowanych

Platforma Schumanna – Schumann 3D Platte

Zabieg w naszym gabinecie trwa 30min,Pierwsza wizyta jest bezpłatna.Zapraszamy.

Nowatorska metoda dbania o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny. Urządzenie bazujące na biodynamicznym systemie przepływu energii, odpowiadające za naturalny przebieg ruchu bez używania bodźców zewnętrznych w postaci prądu lub substancji chemicznych. Oddziałuje na organizm poprzez idealnie dopasowane, rytmicznie zgrane impulsy drgań, które wpływają pozytywnie na sferę fizyczną i psychiczną człowieka. Poprzez spiralne i trójwymiarowe drgania platforma Schumanna sprawia, że układ kostny i całe ciało zostają delikatnie nastawione, zharmonizowane. Zostaje przywrócony naturalny, prawidłowy rytm organizmu. Platforma Schumana to terapia dla wszystkich dbających o zdrowie, a szczególnie tych, którzy mają mało czasu.

Krótkie ćwiczenie na platformie odpowiada długotrwałemu treningowi, gdyż oddziałuje wszechstronnie i wielokierunkowo na organizm. Nowoczesna platforma ma szerokie zastosowanie. Może być stosowana do poprawy zdrowia, zwiększenia sprawności fizycznej i ogólnego wzmocnienia organizmu, zabiegów relaksacyjnych i masażu.

Ćwiczenia wpływają na ciało i umysł dzięki unikatowej kombinacji sinusoidalnych, prawoskrętnych, i trójwymiarowych drgań o podstawowej częstotliwości rezonansowej Schumanna.

 

Gabinet Medycyny Holistycznej w Kołobrzegu | Wszelkie Prawa Zastrzeżone | © 2007 - 2015